info@yapiambari.com Yapıambarı.com bir Evdema kuruluşudur.
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Hakkımızda

Her zaman yenilikçi ve vizyoner bir bakış açısıyla yoluna devam eden EVDEMA, değişen dünyada dijital dönüşüme ayak uydurarak yapiambari.com’u müşterilerinin hizmetine sundu.

Yapıambarı, 1972 yılından beri üstün hizmet anlayışıyla dekorasyon çözümleri sunan öncü marka EVDEMA’nın online yaşam portalı ve alışveriş sitesi olarak hizmete başladı. Site, pratik arayüzü ve dopdolu içeriğiyle dekorasyon tutkunlarının tüm ihtiyaçlarına cevap verirken ziyaretçilerin keyifli vakit geçirmesi için tasarlandı.

Evdema’nın alt markaları Du&Ka, Vitale Aksesuar ve Eczacıbaşı’nın VitrA markalarına ait geniş kategoride ürün seçeneklerinin yer aldığı sitede; EVDEMA’nın uzun yıllara dayanan deneyimlerinin de aktarıldığı dekorasyon önerileri ve mimari fikirleri içeren blog yazıları da yer alıyor. Banyo ürünleri, duvar kağıtları, aydınlatma ürünleri, masa-sandalyeler ve ev aksesuarları… Kısacası eviniz için her şey, e-ticarette alışverişi kolaylaştıran çözümleri ve üstün hizmet anlayışıyla YapiAmbari.com’da sizleri bekliyor.

Ev, yaşam ve dekorasyon sitesi YapıAmbarı, hayalini kurduğunuz dekorasyon fikirlerini ve ürünlerini bir tıkla hayatınıza taşıyor.
Alırken zaman ve para kazanın , satışın keyfini çıkarın…
 

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı ve İnternet Sitesi Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz.x