info@yapiambari.com Yapıambarı.com bir Evdema kuruluşudur.
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
HAKKIMIZDA Her zaman yenilikçi , vizyoner bir bakış açısıyla işini geliştiren Evdema, değişen dünyada dijital dönüşüme ayak uydurarak yapı sektörünün ilk  ve en yaygın kullanılan toptancı nitelikli hizmet sayfası yapiambari.com'u siz değerli müşterilerinin hizmetine sundu.

yapiambari.com, 1972 yılından beri üstün hizmet anlayışıyla dekorasyon çözümleri sunan öncü marka Evdema’nın sahip olduğu toptancı kültürünü  müşterilerine yansıttığı online toptancı  portalı ve alışveriş sitesi olarak hizmete başladı. Site, pratik arayüzü ve dopdolu içeriğiyle farklı kategorilerde müşterilere hizmet vermesi  için tasarlandı.

Evdema’nın alt markaları Du&Ka, Vitale Aksesuar ve Eczacıbaşı’nın VitrA markalarına ait geniş kategoride birçok ürün seçeneklerinin yer aldığı sitede; banyo ürünleri, duvar kağıtları, aydınlatma ürünleri, masa-sandalyeler ve ev aksesuarları… Kısacası yapı sektöründeki işiniz için her şey, e-ticarette alışverişi kolaylaştıran çözümleri ve üstün hizmet anlayışıyla yapiambari.com da sizleri bekliyor.

Alırken zaman ve para kazanın , satışın keyfini çıkarın…
VİZYONUMUZ Türkiye'nin yapı sektöründe online ortamda en yaygın kullanılan hizmet sağlayıcısı olmak
MİSYONUMUZ Müşterilerimize kaliteli ürünü doğru fiyata , geniş alternatiflerle kolay ulaşılabilir kılmak.
STRATEJİMİZ Stratejimiz müşterilerimizle etkili iletişim kurarak yapı sektörü ile ilgili her işe , ihtiyaca adapte olarak , sürekli değişen gelişen bir şirket  olarak müşteri odaklı hizmet vermek.  Yapı sektöründeki ve teknolojideki değişimleri yakından takip etmek; yaratıcı yöntemleri kullanarak online satış dağıtım kanallarını çeşitlendirmek ve büyütmek için Türkiye'nin önde gelen tedarikçileriyle işbirliği yapmaktır.
DEĞERLERİMİZ * Müşterimiz Önceliğimiz
* Değişime ve Gelişime Açığız
* Gücümüzü Ekibimizden Alırız
* Sonuç Odaklıyız
* İşimizin Başındayız
* Samimi Sıcak İlişkiler Kurarız
* Toptancı Kimliğimiz

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikamızı ve İnternet Sitesi Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz.x